ارتقاء لپ‌تاپ

برای به روز بودن و امکان استفاده از تکنولوژی و نرم افزارهای روز دنیا ، نیاز به ارتقاء لپ‌تاپ و PC ، چه از نظر نرم افزاری یا سخت افزار، و یا هر دو می باشد.
کارشناسان دیجی تعمیر در بخش پشتیبانی لپ تاپ و pc پس از بررسی سیستم ، تمامی موارد قابل ارتقاء شامل سخت افزار، سیستم عامل و نرم افزار را شناسایی و به مشتری اعلام خواهند نمود. در صورت نیاز سیستم به ارتقاء همه ی موارد ، تنها هزینه قطعات سخت افزار ، دریافت شده و خدمات دیگر رایگان خواهد بود.

ارتقا، لپ‌تاپ و PC در دیجی‌تعمیر زیرنظر مهندسان مجرب در این زمینه انجام می‌پذیرد. برای راهنمایی بیشتر می توانید با ایمیل info@digitamir.com و یا شماره‌ی ۶۶۹۶۴۶۲۸  در تماس باشید.

در نهایت بهتر است قبل از خرید لپ تاپ به مقاله زیر توجه فرمایید:

ارتقاء و به‌روزرسانی سخت‌افزار لپ تاپ ها به مراتب از کامپیوترهای رومیزی سخت و محدودتر است. این محدودیت در لپ تاپ های جدید بسیار بیشتر هم شده است زیرا در لپ تاپ های جدید بسیاری از قطعاتی که در لپ تاپ های قدیمی به راحتی امکان جدا شدن از مادربرد را داشتند، اکنون به صورت چیپ و با لحیم بر روی برد فیکس شده اند. و جدا کردن آنها از روی مادربرد کاری بسیار پرریسک می باشد. برای مثال، در اغلب لپ تاپ های جدید تمامی عملکرد سیستم به وسیله یک چیپ که بر روی مادربرد نصب است ، کنترل می شود.

با این وجود در بیشتر لپ تاپ ها، با اضافه کردن یک ssd ( درایوهای حالت جامد ) و یا یک رم ( چنانچه مادربرد دارای اسلات رم باشد ) می توان لپ تاپ خود را در شرایط بهتری قرار داد.

بنابراین با توجه به مطالب فوق بهتر است در هنگام خرید لپ تاپ، کاربر بر حسب نیاز و بودجه خود بهترین مشخصات سخت افزاری را انتخاب نمایید تا در آینده نیازمند ارتقاء یا تغییرات سخت افزاری نباشد.

ارتقا لپ تاپ
  برای استفاده از پیک رایگان دیجی تعمیر کلیک کنید.
  ثبت درخواست پیک

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  info@digitamir.com