مجله تخصصی تعمیرات

امکانات جدید گوگل درایو

سرویس گوگل درایو با قابلیت های جدید از جمله Team drives و Quick access بروزرسانی شد.

با استفاده از گوگل درایو تیم درایوز (team drives) می توان یک پوشه را با کارمندان به اشتراک گذاشت تا بتوانند فایلهای خود را در این پوشه قرار دهند. این قابلیت هم اکنون در دسترس کاربران قرار دارد و می توانند از آن استفاده کنند. شما می توانید به راحتی سطح دسترسی برای فایلها و پوشه های خود تعیین کنید. به طوری که وقتی کارمندی از شرکت خارج شد فایلهای وی شخص ناپدید شوند. با این قابلیت میتوان اطمینان داشته باشیم که فایلهای ما را فقط کسانی که با آنها به اشتراک گذاشته شده مشاهده میکنند و اعضای شرکت هستند.

قابلیت بعدی که Vault نام دارد به طور وسیعتری در دسترس کاربران قرار دارد یعنی مدیران راحتتر میتوانند از داده های موجود خود فایل خروجی بگیرند و یا آنها را مدیریت کنند. گوگل با خریداری AppBridge به شرکت ها کمک کرده است تا به طور مستقیم از سرویس های دیگری مثل sharepoint به گوگل درایو مهاجرت کنند.

مهمترین قابلیتها برای کسب و کارها است اما جذابترین قابلیت برای کاربران عادی Drive File Stream است که با این ویژگی دیگر تمام فایلهای شما دانلود نخواهد شد و به طور هوشمند فایلهایی که به نظر مهم می باشد دانلود می شود. متاسفانه این قابلیت فعلا به صورت عمومی ارائه نشده است.

یکی دیگر از قابلیتهای جدید، Quick Access است که قبلا در نسخه های اندرویدی قرار داشت. با استفاده از ویژگی گوگل سعی می‌کند فایل‌های مورد نظر کاربر را تشخیص داده و سریعا آن‌ها را در اختیار وی قرار دهد.

اضافه شدن این امکانات در کنار یکدیگر نشان‌دهنده‌ی فعالیت جدی‌تر گوگل در توسعه‌ی ابزارهای G Suite است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  info@digitamir.com