تعویض لامپ ویدئو پروژکتور

کارشناسان دیجی تعمیر در راستای رفاه حال مشتریان ، اقدام به تعویض لامپ ویدئو پروژکتور به صورت رایگان نموده است.

یکی از مهمترین قطعات مصرفی ویدئو پروژکتور ، لامپ تصویر است. لامپ تصویر ویدئو پروژکتور دارای عمر مشخص است.که بعد از به پایان رسیدن این زمان ، صاحبان ویدئو پروژکتور بر سر دو راهی خرید لامپ جدید و خرید ویدئو پروژکتور جدید قرار می گیرند.

در بسیاری از موارد دیده شده است که کاربران به آلارام دستگاه ویدئوپروژکتور که نشان دهنده ی به پایان رسیدن طول عمر لامپ است ، توجه ندارند. این عدم توجه به آلارام باعث ترکیدن لامپ تصویر در داخل ویدئو پروژکتور خواهد شد. در صورتی که این اتفاق رخ دهد ، به سایر قطعات داخلی ویدئو پروژکتور آسیب وارد خواهد شد.

اما با رعایت نکات زیر در اکثر موارد تعویض لامپ ویدئوپروژکتور ، بسیار مقرون به صرفه تر از خرید یک دستگاه ویدئو پروژکتور جدید خواهد بود.

 1. توجه به نوع و قیمت ویدئوپروژکتور : با دقت به مدل ویدئو پروژکتور توجه کرده و در صورت امکان قیمت لامپ تصویر و کل ویدئو پروژکتور را با هم مقایسه کنید.
 2. تهیه لامپ ویدئو پروژکتور مرغوب و با کیفیت : با توجه به زیاد بودن لامپ های تصویر با کیفیت در ایران، از اعتبار فروشنده و امکان پیگیری بعد از تعمیر و سرویس ویدئو پروژکتور مطمئن شوید.
 3. تعویض و جایگزینی لامپ جدید توسط کارشناسان مجرب: تعویض لامپ تصویر ویدئوپروژکتور توسط افراد غیر کارشناس و عدم سرویس ویدئو پروژکتور باعث آسیب دیدگی زود هنگام لامپ جدید و ویدئو پروژکتور خواهد شد. در برخی اوقات بعد از تعویض و سرویس نیاز است که بعضی از تنظیمات دستگاه ویدئو پروژکتور توسط تعمیرکار مجددا تنظیم شود.
 4. تعویض کل لامپ ویدئو پروژکتور به جای مغزی لامپ : برخی کارشناسان و یا مشتریان فقط به دلیل پایین آمدن هزینه ها، اقدام به تعویض مغزی لامپ تصویر ویدئو پروژکتور می کنند که این روش از نظر دیجی تعمیر مورد تایید نیست . زیرا با تعویض مغزی علاوه بر پایین آمدن هزینه ها ، طول عمر لامپ و کیفیت تصویر نیز نسبت به تعویض کل لامپ تصویر پایین خواهد آمد.
تعویض لامپ ویدئوپروژکتور

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  [email protected]