تعویض رایگان لامپ ویدئو پروژکتور

تعویض رایگان لامپ ویدئو پروژکتور : کارشناسان دیجی تعمیر در راستای رفاه حال مشتریان ، اقدام به تعویض لامپ ویدئو پروژکتور به صورت رایگان نموده است.

یکی از مهمترین قطعات مصرفی ویدئو پروژکتور ، لامپ تصویر است. لامپ تصویر ویدئو پروژکتور دارای عمر مشخص است.که بعد از به پایان رسیدن این زمان ، صاحبان ویدئو پروژکتور بر سر دو راهی خرید لامپ جدید و خرید ویدئو پروژکتور جدید قرار می گیرند.

در بسیاری از موارد دیده شده است که کاربران به آلارام دستگاه ویدئوپروژکتور که نشان دهنده ی به پایان رسیدن طول عمر لامپ است ، توجه ندارند. این عدم توجه به آلارام باعث ترکیدن لامپ تصویر در داخل ویدئو پروژکتور خواهد شد. در صورتی که این اتفاق رخ دهد ، به سایر قطعات داخلی ویدئو پروژکتور آسیب وارد خواهد شد.

اما با رعایت نکات زیر در اکثر موارد تعویض لامپ ویدئوپروژکتور ، بسیار مقرون به صرفه تر از خرید یک دستگاه ویدئو پروژکتور جدید خواهد بود.

  1. توجه به نوع و قیمت ویدئوپروژکتور : با دقت به مدل ویدئو پروژکتور توجه کرده و در صورت امکان قیمت لامپ تصویر و کل ویدئو پروژکتور را با هم مقایسه کنید.
  2. تهیه لامپ ویدئو پروژکتور مرغوب و با کیفیت : با توجه به زیاد بودن لامپ های تصویر با کیفیت در ایران، از اعتبار فروشنده و امکان پیگیری بعد از تعمیر و سرویس ویدئو پروژکتور مطمئن شوید.
  3. تعویض لامپ ویدئو پروژکتور و جایگزینی لامپ جدید توسط کارشناسان مجرب: تعویض لامپ تصویر ویدئوپروژکتور توسط افراد غیر کارشناس و عدم سرویس ویدئو پروژکتور باعث آسیب دیدگی زود هنگام لامپ جدید و ویدئو پروژکتور خواهد شد. در برخی اوقات بعد از تعویض لامپ تصویر ویدئو پروژکتور و سرویس نیاز است که بعضی از تنظیمات دستگاه ویدئو پروژکتور توسط تعمیرکار مجددا تنظیم شود.
  4. تعویض کل لامپ ویدئو پروژکتور به جای مغزی لامپ : برخی کارشناسان و یا مشتریان فقط به دلیل پایین آمدن هزینه ها، اقدام به تعویض مغزی لامپ تصویر ویدئو پروژکتور می کنند که این روش از نظر دیجی تعمیر مورد تایید نیست . زیرا با تعویض مغزی لامپ علاوه بر پایین آمدن هزینه ها ، طول عمر لامپ و کیفیت تصویر نیز نسبت به تعویض کل لامپ تصویر پایین خواهد آمد.

How-to-Choose-the-Best-Data-Recovery-Software copy copy