مجله تخصصی تعمیرات

حذف فالوورها بدون بلاک کردن

تاکنون خواسته‌اید فالوورهای اینستاگرام را بدون بلاک کردن آنها حذف کنید؟! حذف فالوورهای اینستاگرام بدون بلاک کردن آنها بر روی گوشی‌های اندرویدی و آیفون با روش آسانی که توضیح خواهیم داد امکانپذیر خواهد بود.

توجه داشته باشید که این شیوه فقط برای حساب‌های خصوصی قابل استفاده خواهد بود.

اگر یکی از کاربران دائم اینستاگرام باشید به مرور زمان درخواهید یافت که نیاز به فالوورهای بهتر و کمتر و مطالب غنی‌تر دارید؛ به همین دلیل تصمیم به خصوصی کردن حساب اینستاگرام خود می‌گیرید!

با این کار عکس‌ها و ویدئوهای شخصی شما نیز از سوء استفاده‌های احتمالی در امان خواهند ماند اما دقت داشته باشید با خصوصی کردن یک حساب، مجبور خواهید شد تعدادی از فالوورهای خود را حذف کنید.

برای حذف فالوورهای اینستاگرام بدون بلاک کردن آنها نیاز دارید یاد بگیرید چگونه بدون نیاز به آسیب زدن به عواطف این دوستان آنها را از حساب شخصی خود حذف نمایید!

با این روش فالوورهای ناخواسته به هیچ وجه متوجه نخواهند شد که دیگر دسترسی به حساب شما نخواهند داشت مگر اینکه به لیست کسانی که فالو می‌کنند مراجعه نمایند!

برای حذف فالوورهای ناخواسته این مراحل را دنبال کنید

۱ . با تصور اینکه یک حساب خصوصی دارید، اپلیکیشن رسمی اینستاگرام را باز کنید.

۲ . اکنون بر روی پروفایل خود رفته و گزینه Followers را در بالا انتخاب کنید.

۳ . در اینجا لیستی از افرادی را مشاهده خواهید کرد که شما را فالو کرده‌اند. شخصی که قصد دارید بدون بلاک کردن حذف کنید را انتخاب کنید.

۴ . بعد از یافتن فالوور مورد نظر بر روی سه نقطه نزدیک آنها ضربه بزنید. سپس با تپ کردن بر روی Remove که در منوی پاپ آپ ظاهر می‌شود آن‌را حذف کنید. این کار را برای فالوورهای دیگری که قصد دارید آنها را حذف کنید نیز انجام دهید.

با این روش آسان حذف فالوورهای اینستاگرام بدون بلاک کردن آنها امکانپذیر خواهید شد. این ویژگی در آپدیت دسامبر ۲۰۱۶ به اینستاگرام اضافه شد.

حتما می‌پرسید چرا این ویژگی فقط در حساب‌های خصوصی در دسترس است؟ پاسخ کاملا مشخص است چون یک حساب عمومی را همه می‌توانند فالو و محتوای آن را دنبال کنند.

حذف کردن یک فالوور در حساب‌های شخصی معنایی ندارد و در صورت نیاز، تنها بلاک کردن جواب خواهد داد. ممکن است به هر حال فالوورها به هر دلیلی از دست شما ناراحت شوند اما به خاطر داشته باشید که این حساب شماست، پس از آن محافظت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  [email protected]