Acer-Logo_2011

جهت دانلود درايور پس ورود به سايت ايسر و کلیک روی تب support به بخش Drivers and Manuals رفته در قسمت “select my product from a list” گزينه Notebook را انتخاب نماييد. سپس  سري دستگاه خود را انتخاب نموده و  بعد از آن در قسمت “Select Product Model” مدل دستگاه را انتخاب نماييد. حال در كادري كه در قسمت پايين صفحه ظاهر شده در قسمت “Operating System” نسخه ويندوزي كه مي خواهيد را انتخاب نموده و درايورهاي مورد نظر خود را دانلود نماييد.

apple-logo1

شما می توانید با ورود به سایت Apple ، درایور مورد نظر خود را دانلود کنید.

asus-logo جهت دانلود درايور پس از ورود به سايت ايسوس  از منوی”Products” ، محصول موردنظر خود Notebook  و سپس Series دستگاه خود را انتخاب نمایید. پس از انتخاب مدل دستگاه به بخش support رفته و با انتخاب ویندوز درایور مورد نظر خود را دانلود کنید.

dell-logo
در صقحه ابتدايي در قسمت  “Choose a Model” روي “Select Model” كليك نموده، در قسمت “Select Your Product Family” گزينه  “laptops”را انتخاب نموده و  در قسمت بعد مدل دستگاه خود را  انتخاب نموده سپس درايورهاي مورد نظر خود را
دانلود نماييد.

hp-logo
با ورود با سایت Hp از منوی Support گزینه ی  Download Drivers را انتخاب کنید. پس از ورود می توانید مدل دستگاه خود را انتخاب کنید. با انتخاب سیستم عامل و ورژن آن شما قادر خواهید بود تا درایور مورد  نظر خود
 را دانلود کنید.

logo_tcm100-871390
جهت
دانلود درايور پس از ورود به  سايت فوجيتسو زيمنس در قسمت “PRODUCT SEARCH BY SERIAL-/IDENTNUMBER”  سريال دستگاه خود را وارد نماييد.  در اين قسمت مي توانيد درايورهاي مورد نياز خود را دانلود نماييد. همچنين مي توانيد در همان صفحه ابتدايي در قسمت “Select Products” ابتدا Notebook و پس از انتخاب سري، مدل دستگاه را انتخاب نموده و درايورهاي مورد نظر خود را دانلود نماييد.

gtw_logo با ورود به سایت و انتخاب Support از منو اصلی سایت ، بر روی گزینه ی Drivers & Downloads  کلیک کنید. شما می توانید با وارد کردن سریال دستگاه و یا مدل دستگاه ، دستگاه خود را جستجوی کنید. علاوه براین میتوانید Select my product from a list ، سری و مدل دستگاه را انتخاب کنید. پس از انتخاب سیستم عامل ، می توانید درایور مورد نظر را دانلود کنید.

Lenovo_logo
پس از ورود به سایت لنوو و انتخاب Support از منو اصلی Product support را انتخاب کنید . در قسمت Browse Product محصول مدنظر و سری و مدل آن را انتخاب و روی گزینه ی ِِDrivers & Software کلیک کرده و سیستم عامل مورد نظر را انتخاب کنید .اکنون قادر خواهید بود تا درایور را
دانلود کنید.

msi-corporate_identity-logo-black-rgb-png جهت دانلود درایور پس از ورود به سایت محصول و مدل دستگاه مدنظر را انتخاب کنید. سپس روی تب Service کلیلک کرده و در قسمت driver  ، سیستم عامل خود را انتخاب کنید و درایور مورد را دانلود و نصب کنید.

Sony_logo

 جهت دانلود درايور پس از كليك بر روي لينك  به سايت سوني-وايو رفته و در قسمت “Option 3: SELECT IT” ابتدا سري دستگاه سپس مدل دستگاه را انتخاب نماييد سپس دكمه “Continue” را كليك نماييد. در صفحه جديدي كه باز مي شود در قسمت “Select Your Operating System” نسخه ويندوز خود را انتخاب نموده و درايورهاي مورد نياز خود را دانلود و نصب نماييد.

TOSHIBA_Logo

 جهت دانلود درايور پس از كليك بر روي لينك به سايت توشيبا رفته و در قسمت “۲٫ Choose Family” سري دستگاه و در قسمت “۳٫ Choose Model” مدل دستگاه را انتخاب نماييد، سپس دكمه “Go” را كليك نماييد. حال مي توانيد نسخه ويندوز خود را انتخاب نموده و درايورهاي مورد نياز خود را دانلود  نماييد.