مجله تخصصی تعمیرات

قابلیت جدید اینستاگرام؛چند ویدئو و تصویر در یک گالری

چندی پیش خبر ناکامی تست قابلیت چند تصویر و فیلم در گالری اینستاگرام باعث دلسردی اینستابازها شده بود. شب گذشته علی رغم خبر ناکامی، این قابلیت در دسترس قرار گرقت.

کسانی که مشکل گذاشتن چند عکس در یک ردیف برای پست اینستاگرام داشتند، اینستا این مشکل را هم حل کرد. ویژگی گالری اینستاگرام قابلیت پیوست کردن ده عکس یا ویدئو با ارسال همزمان را فراهم کرده است.

برای استفاده از این ویژگی به هنگام ساخت یک پست گزینه select multiple را انتخاب کرده و ۱۰ عکس یا فیلم را از گالری خود انتخاب کنید.

سپس اینستاگرام جدول زمانی شما را به همراه نشانگر نقطه‌ای کوچک در پایین عکس منتشر خواهد کرد که به کاربران نشان می‌دهد در صورت تمایل برای دیدن عکس‌های بیشتر کافی است دست خود را به سمت چپ بکشند.

بعد از انتخاب عکس‌ها یا ویدئوهای خود و استفاده از فیلترهای مورد نظر برای آنها که می‌توان برای هر یک به صورت جداگانه یا یه صورت یکجا استفاده کرد؛ بر روی tag people ضربه بزنید.

برای هر عکس یا ویدئو امکان تگ گردن فرد یا موقعیت وجود خواهد داشت؛ بنابراین برای هر ده عکس، تگ‌های شما چند برابر خواهد شد و بازخوردهای فالوورها در زیر این گالری اینستاگرام به نمایش درخواهد آمد.

امکان اضافه کردن بومرنگ نیز به گالری‌های اینستاگرام وجود دارد و کاربران می‌توانند چند بومرنگ را با هم پُست کنند.

با استفاده از ویژگی گالری، اینستاگرام به معنای واقعی به یک پلتفرم برای به نمایش گذاشتن سبک زندگی تبدیل شد؛ چون زندگی مردم فقط در یک لحظه خلاصه نشده؛ بلکه هر زندگی شامل سکانس‌های بی پایانی از رویدادها و تجارب است که چه در زندگی واقعی و چه در دنیای آنلاین با دیگران به اشتراک گذاشته می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  [email protected]