مجله تخصصی تعمیرات

نرخ هر گیگابایت اینترنت به ۱۴۰۰ تومان رسید

به گفته ی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نرخ موثر یک گیگابایت اینترنت بر مبنای تکنولوژی ADSL که در سال ۹۲ حدود ۳۶۰۰ تومان محاسبه می شد، امروز به ۱۴۰۰ تومان رسید.

محمد جواد آذری جهرمی در مراسمی اظهار داشته است ” با تلاش های صورت گرفته و ایجاد زیرساخت های ارتباطی لازم شاهد کاهش قیمت اینترنت هستیم”.

وی با بیان اینکه حدود ۴ سال پیش نرخ اینترنت به ازای هر گیگابایت در تهران و شهرستان ها ۳۶۰۰ و ۳۵۰۰ تومان محاسبه می شد، هم اکنون این رقم به ترتیب تا ۱۴۰۰ تومان و ۹۰۵ تومان کاهش پیدا کرده است.

آذری جهرمی ضمن اشاره به تخفیف های ارائه شده برای پهنای باند اینترنت معتقد است قیمت سرویس های ADSL کاهش پیدا کرده و این رویه به نفع مشترکان نهایی و تولیدکنندگان محتوای داخلی است، اما همچنان جایگاه ایران در منطقه نیازمند اصلاح خواهد بود.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه شبکه ملی اطلاعات و سرویس های بومی باعث ایجاد ۱۳۰ هزار شغل شده است مدعی است روند کاهش نرخ پهنای باند در اختیار اپراتورها و به دنبال آن هزینه های اینترنت مردم ادامه خواهد داشت.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  info@digitamir.com