مجله تخصصی تعمیرات

نیدفوراسپید جدید سال آینده منتشر می شود

بازی «نیدفوراسپید» یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین عناوین کمپانی بزرگ الکترونیک آرتز به شمار می آید. در حالی که این بازی برای سال های متمادی به صورت سالیانه عرضه می شد، بعد از فراز و نشیب های نگران کننده اخیر، الکترونیک آرتز تصمیم گرفت فاصله زمانی انتشار نیدفوراسپید را به دو سال برساند تا فرصت مناسب تری برای بهبود کیفیت و توسعه آنها داشته باشد.

حال که الکترونیک آرتزی ها گزارش مالی خود از سه ماهه گذشته را منتشر کرده اند، «اندرو ویلسون» رسماً انتشار یک نیدفوراسپید جدید در سال ۱۳۹۶ را تایید کرد.

وی مدعی است بازی اتومبیل رانی جدید EA با ارائه تجربه ای اکشن و فراتر از انتظارات، زیباترین و هیجان انگیزترین نیدفوراسپیدی خواهد بود که تاکنون تولید شده.

گفتنی است در همین حین مدیر الکترونیک آرتز انتشار «فیفا ۱۸» را به همراه «فصل دوم» خط داستانی The Journey در سال آتی نیز تایید کرده است. نمایشگاه E3 2017 که خردادماه برگزار می شود احتمالاً فرصتی مناسب برای آشنایی بیشتر با این دو بازی خواهد بود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  info@digitamir.com