مجله تخصصی تعمیرات

چرا دیجی تعمیر؟

با ذکر چند مورد ساده به شما همراهان گرامی توضیح خواهیم داد که چرا دیجی تعمیر را انتخاب فرمایید :

 • چنانچه چندین دستگاه شما دچار خرابی شده باشد،با توجه به گستردگی طبقه بندی کالاهای قابل تعمیر در مرکز تعمیرات دیجی تعمیر،قادر خواهید بود به صورت همزمان در یک مکان،اقدام به تعمیر آنها نمایید و مشکل مراجعه به تعمیرگاههای متعدد را (که نیازمند صرف هزینه و زمان بیشتر است ) مرتفع سازید . برای مثال می توانید در یک زمان لپ تاپ (کالای دیجیتال) ،ماکروفر(کالای خانگی)،دوربین مدار بسته (کالای سمعی بصری) ،کنسول بازی(کالای سرگرمی) خود را به ما بسپارید و پس از تعمیر، تمامی کالاها را با هم و یا در صورت تمایل جداگانه دریافت نمایید .لذا در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی خواهید نمود .
 • با توجه به امتیاز ثبت آنلاین کالا در وبسایت دیجی تعمیر، شما میتوانید از پیک مورداطمینان ما جهت ارسال و دریافت کالای خود برخوردار شده و بدون مراجعه به مرکز ، روشی آسان و ایمن را برای تعمیر کالای خود تجربه نمایید . برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .
 • پس از بررسی کالا ، توسط کارشناسان از مواردی همچون هزینه تعمیر و …مطلع خواهید شد و در صورت تایید موارد گزارش شده ، ادامه روند تعمیرات انجام خواهد پذیرفت.
 • با توجه به عدم امکان تست برخی از کالاهای تعمیر شده در مرکز تعمیرات دیجی تعمیر ( برای مثال هلی شات، کوادکوپتر، اسکوتر برقی، گیرنده ی دیجیتال، کامپیوتر صنعتی، ماینر، دستگاه جوش اینورتر، تجهیزات استودیو )شما میتوانید پس از هماهنگی با کارشناس مورد نظر از مهلت تست در بیرون از مرکز تعمیرات دیجی تعمیر برخوردار شوید .
 • در این مرکز، کارشناسان هر بخش از تعمیرات، با بهره مندی از سابقه ای درخشان و تجربه ای طولانی، در صورت وجود ریسک در تعمیر کالای مورد نظر با توضیحاتی ساده بهترین راه حل را جهت صرفه جویی در زمان و بودجه ی شما ، پیشنهاد خواهند داد .
 • در صورت عدم تعمیر کالا ( غیرقابل تعمیر بودن کالا) علی رغم صرف زمان و هزینه توسط کارشناسان دیجی تعمیر ، بدون پرداخت هیچ وجهی کالای خود را دریافت خواهید نمود .
 • پیشنهادات و انتقادات سازنده شما همراهان گرامی در راستای جلب رضایت مشتریان ارجمند ، بررسی و تا حد امکان اجرا خواهد شد .

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  info@digitamir.com