گارانتی دیجی تعمیر

شرایط عمومی گارانتی:

موارد عمومی که موجب نقض گارانتی رايگان دیجی تعمیر می گردد:

 1.  مخدوش شدن سريال دستگاه، موجود روی برچسب كارخانه، برچسب گارانتی و یا کارت گارانتی.
 2.  پایان یافتن مدت زمان ضمانت بر اساس آنچه بر روی قطعه درج شده است.
 3. اقدام به تعمیر توسط شخص يا اشخاصی به‌ غیر از کارشناسان دیجی تعمیر.
 4.  عیوب ناشی از تماس یا قرار گرفتن در مجاورت مایعات، حرارت بالا، سرمای شديد، مواد شیمیایی، امواج مغناطیسی شدید، گرد و غبار و خاک زیاد و به‌ طور کلی آسيب‌های ناشی از عدم رعايت شرایط صحيح نگهداری.
 5.  ایرادات ناشی از ضربه، سقوط از ارتفاع، حمل و نقل ناصحیح، نگهداری و استفاده در شرایط غیر استاندارد و غیر متعارف.
 6.  ایرادات ناشی از حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله، آتش‌سوزی و مانند آن
 7. هر نوع آسیب فیزیکی مانند شکستگی، کنده شدن قطعات، خراشیدگی، خم شدگی، تاب برداشتگی، ترک خوردگی، سوختگی، تغییر رنگ و غیره که با چشم قابل مشاهده باشد.
 8.  هر نوع آسیب الکترونیکی مانند سوختگی، ترکیدگی، تغییر رنگ قطعات بر اثر نوسانات برق شهر یا اتصال لوازم جانبی معیوب و غیره که با چشم مشاهده شده و به دلایلی جز ایراد ذاتی قطعه یا اشكالات ناشی ازخط تولید کارخانه باشد.
 9.  خرابی ظاهری سوکت‌ها و درگاه‌های ورودی و خروجی.
 1. 1
  گارانتی لپ تاپ

  موارد خاص که موجب نقض گارانتی لپ تاپها می‌شوند: 

  1.  پايان يافتن مدت زمان دوره خدمات دستگاه و قطعات جانبی نظير باطری، براساس آن‌چه روی قطعه، كارت گارانتی درج شده باشد.
  2. باز شدن بدنه دستگاه به‌ هر دلیل.
  3. اقدام به تعمیر توسط شخص يا اشخاصی به‌ غیر از کارشناسان دیجی.
  4. عیوب ناشی از تماس یا قرارگرفتن در مجاورت مایعات، حرارت بالا، سرمای شديد، مواد شیمیایی، امواج مغناطیسی شدید، گرد و غبار و خاک زیاد و به‌طور کلی آسيب‌های ناشی از عدم رعايت شرایط صحيح نگهداری.
  5. ایرادات ناشی از حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله، آتش‌سوزی و مانند آن.
  6. هر نوع آسیب فیزیکی مانند شکستگی، کنده شدن قطعات، خراشیدگی، خم شدگی، تاب برداشتگی، ترک خوردگی، سوختگی، تغییر رنگ و غیره که با چشم قابل مشاهده باشد.
  7.  هر نوع آسیب الکترونیکی مانند سوختگی، ترکیدگی، تغییر رنگ قطعات بر اثر نوسانات برق شهر یا اتصال لوازم جانبی معیوب و غیره که با چشم مشاهده شده و به دلایلی جز ایراد ذاتی قطعه یا اشكالات ناشی ازخط تولید کارخانه باشد.
  8. خرابی ظاهری سوکت‌ها و درگاه‌های ورودی و خروجی.
  9. خرابی درایو نوری دستگاه به دلیل لمس قسمت‌های حساس، استفاده ناصحیح و یا وارد شدن اجسامی به‌غیر از انواع لوح‌های فشرده استاندارد به داخل دستگاه به‌صورتی كه قطعات داخلی درايو آسیب ببينند.
  10. عیوب ناشی از عدم اتصال صحیح لوازم جانبی همچون ابزارهای مجهز به خروجی  USB ،HDMI، تلویزیون، نمايشگر و مانند آن.
  11. آسیب‌دیدگی فن، صفحه كليد و ماوس، ناشی از ضربه، گرد و خاک زیاد و يا استفاده از مواد شوینده.
  12. ایرادات و عیوب سخت‌افزاری ناشی از نصب و استفاده  از نرم‌افزارهای غير استاندارد، سیستم عامل‌های غیر منطبق و يا آلوده شدن سيستم به ويروس‌های كامپيوتری.
  13. مخدوش شدن سريال دستگاه، موجود روی برچسب كارخانه و يا برچسب پشتیبانی.

  نکات تکمیلی ارائه خدمات:

  1. گارانتی دیجی تعمیر فقط شامل مواردی است که در طول دوره ضمانت در اثر خرابی قطعات و اشكالات ناشی از تولید در کارخانه و در شرایط عادی استفاده رخ داده باشد.
  2. مشتری موظف است در هنگام خرید از سلامت فیزیکی دستگاه، اطمينان حاصل كند.
  3. لپ تاپهایی که در مرکز خدمات دیجی تعمیر، تعمیر یا تعویض می‌شوند، تا اتمام مدت زمان گارانتی دستگاه اولیه تحت ضمانت دیجی تعمیر خواهند بود.
  4. دستگاهی كه تعمير آن مقرون به‌صرفه نبوده و يا تولید آن متوقف شده باشد، به‌شرط دارا بودن شرایط گارانتی، با کالای مشابه تعویض و اختلاف قیمت مربوطه به‌روز محاسبه خواهد شد.
  5.  برای ارسال دستگاه به مركز خدمات دیجی تعمیر، می‌بایست از بسته‌بندی مناسب و ضد ضربه، مانند جعبه اصلی لپ تاپ استفاده شود.
  6. مسئوليت حمل و نقل كالا به مركز خدمات دیجی تعمیر به‌عهده مشتری است.
  7. مركز خدمات دیجی تعمیر مسئوليتی در قبال مفقود شدن، صدمه ديدن و يا شكستگی و ضرب‌ ديدگی دستگاه‌هايی كه به‌صورت پستی و يا روش‌های مشابه دريافت و يا ارسال می‌شوند نداشته و كليه عواقب مادی و معنوی آن به‌عهده شركت حامل خواهد بود.
  8. قطعاتی كه زمان گارانتی آن‌ها به اتمام رسيده و يا ضمانت آن‌ها باطل شده است، در صورت امكان با دريافت هزينه تعمير خواهند شد.
  9. چنان‌چه در هنگام پذيرش لپ تاپ، موارد نقض گارانتی تشخيص داده نشده و پس از باز شدن دستگاه، نشانه‌های نفوذ مایعات، شکستگی یا دستکاری و مانند آن مشاهده شود، کارشناسان فنی شرکت می‌توانند بر طبق معيارهای ذكر شده، ضمانت‌نامه دستگاه را باطل کرده و هزینه مورد نیاز برای انجام تعمیرات را از صاحب کالا دریافت کنند.
  10. در زمان تحويل كالا و در صورت تمايل مشتری، امكان تست حضوری دستگاه فراهم خواهد بود.
  11. تعميرات انجام شده روی قطعات بدون گارانتی، تا يک ماه از زمان تعمیر تحت ضمانت دیجی تعمیر است.
  12. تعهد صورت‌گرفته از جانب دیجی تعمیر در قبال ارائه خدمات به کالاهای تحت ضمانت این شرکت، تنها محدود به خود قطعه یا کالا بوده و شامل ابزارهای جانبی همراه دستگاه و یا همخوانی سایر ابزارها مانند ماوس، بلندگو، انواع حافظه کمکی و امثال آن نشده و شرکت مسئولیتی در قبال آن ندارد.
  13. به‌منظور حفظ اطلاعات دستگاه، لازم است مشتری از اطلاعات ارزشمند خود یک نسخه پشتيبان تهيه كند. همچنین با توجه به اینکه حافظه جانبی دستگاه(هارد) ممکن است تعویض و یا فرمت شود، شرکت تعهدی برای حفظ اطلاعات، سیستم عامل و سایر نرم‌افزارهای اصل و یا غیر اصل موجود روی دستگاه ندارد.
  14. طبق استاندارد جهانی ISO 9241-302:2008 صفحه نمايش LCD/LED در صورتی معيوب شناخته شده و نيازمند تعمير و یا تعويض خواهد بود كه بيش از ۱ نقطه تاريک يا روشن و ۳ تا ۵ نقطه رنگی داشته باشد.
  15. از آنجا که باطری لپ تاپ وسیله ای مصرفی است،حداکثر تا ۶ ماه گارانتی دارد.

 2. 2
  گارانتی موبایل و تبلت

  1. ارائه جعبه دستگاه برای مطابقت اطلاعات آن با کارت گارانتی و حصول اطمینان از صحت آن در زمان مراجعه به مرکز خدمات دیجی تعمیر و یا ارسال دستگاه  ضروری است.
  2. کلیه لوازم جانبی همراه دستگاه و همچنین شارژر آن، شامل گارانتی نمی‌شود.
  3. در هنگام پذيرش دستگاه، تمامی لوازم جانبی مانند درب باتری، باتری، شارژر و حافظه جانبی – در صورت امکان – و در شرایطی كه به صلاحدید مسئولین فنی مرکز خدمات مورد نياز نباشند، به مشتری تحویل داده خواهد شد و در نتیجه شرکت دیجی تعمیر مسئولیتی در قابل مفقود شدن ساير لوازم دستگاه نخواهد داشت.
  4. حفظ اطلاعات موجود روی حافظه دستگاه به‌عهده مشتریان بوده و لازم است تا پیش از مراجعه به مرکز خدمات از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. بدیهی است که در غیر این‌صورت، دیجی تعمیر مسئولیتی در قبال حفظ و نگهداری اطلاعات مشتریان در فرایند تعمیر نخواهد داشت.
  5. تعمیرات و سرویس‌ تلفن‌های همراه هوشمند، دستگاه‌های پخش موسیقی و تبلت‌هایی که گارانتی نداشته، گارانتی آن‌ها به اتمام رسیده و یا از گارانتی خارج شده باشند، تا سقف ۵۰۰،۰۰۰ ریال بدون استعلام و در مواردی که هزینه سرویس بیش از مبلغ فوق باشد، با هماهنگی مشتری انجام خواهد پذیرفت.
  6. چنان‌چه در فرایند تعمیر، کارشناسان فنی دیجی تعمیر، نسبت به تعویض قطعه‌ای اقدام و یا دستگاه مشتری را با دستگاهی دیگر تعویض و یا دستگاه را از وی خریداری کنند، مشتری دیگری حقی در مورد قطعات و دستگاه تعویض شده و یا دستگاه خریداری شده نداشته و همگی جزو دارایی‌های شرکت دیجی تعمیر به‌حساب می‌آیند.
  7. رفع اشکال‌های نرم‌افزاری و نصب نرم‌افزارهای مورد نیاز کاربران جزو خدمات گارانتی نبوده و بسته به نوع تلفن همراه، تبلت و یا دستگاه پخش موسیقی، با دریافت هزینه انجام می‌شود.

  شرایطی که باعث نقض گارانتی تبلت و موبایل می شود:

  1. موارد نقض گارانتی آمده در شرایط عمومی گارانتی
  2. باز شدن بدنه دستگاه به‌هر دلیل.
  3. عیوب ناشی از عدم اتصال صحیح لوازم جانبی همچون ابزارهای مجهز به خروجي  USB ،HDMI، تلویزیون، نمايشگر و مانند آن.
  4. ایرادات و عیوب سخت‌افزاری ناشی از نصب و استفاده از نرم‌افزارهای غير استاندارد، سیستم عامل‌های غیر منطبق و غیر رسمی و يا آلوده شدن سيستم به ويروس‌های كامپيوتری.
  5. از انجا که باطری وسیله ای مصرفی است ،باطری موبایل و تبلت شامل گارانتی نمیشود و خدمات با دریافت هزینه انجام میشود.

 3. 3
  گارانتی قطعات کامپیوتر

  قطعات کامپیوتر از جمله cpu، مادربرد، کارت گرافیک، هارد دیسک، درایو نوری، رم، پاور، … شامل گارانتی دیجی تعمیر می شوند.

  موارد خاص که موجب نقض گارانتی قطعات کامپیوتر می گردد: ­

  1. عدم تطابق سریال لیبل گارانتی با مشخصات قطعه موجب به ابطال گارانتی می‌شود.
  2. هرگونه آثار آسیب فیزیکی مانند ضربه، شکستگی، خمیدگی، زنگ زدگی، خراشیدگی بر روی بدنه موجب ابطال گارانتی می‌شود.
  3. هر گونه خدشه به برچسب اصلی دستگاه و سایر برچسب ها و هلوگرامها، موجب ابطال گارانتی می گردد.
  4. هر نوع آسیب الکترونیکی که با چشم مشاهده شود و به دلایلی به غیر از ایراد ذاتی قطعه یا ایرادات ناشی از تولید قطعه در کارخانه باشد.

 4. 4
  گارانتی کنسول بازی

  موارد خاص که موجب نقض گارانتی کنسول بازی می گردد: ­

  1. هرگونه آپدیت دستگاه و یا نصب نرم افزارهای مورد نیاز روی کنسول خارج از محیط گارانتی دیجی تعمیر، گارانتی آن را باطل میکند.
  2. نصب نرم افزارهایی که باعث ایجاد اختلال در کارکرد کنسول شود و مورد تایید گارانتی دیجی تعمیر نباشد گارانتی آن را باطل می نماید.
  3. در صورت مخدوش شدن لیبل گارانتی، کارت الکترونیکی و هر ایراد ظاهری روی کنسول بازی فاقد گارانتی میباشد.

  شرایط کلی گارانتی

  1. کنسول های بازی دارای ۱۲ ماه گارانتی تعویض میباشد.
  2. در صورتی که مشکل کنسول های بازی با تعویض قطعات برطرف نشود برد کنسول برای مشتری تعویض خواهد شد.
  3. قطعاتی که شامل گارانتی می باشد عبارتند از آداپتور/ لنز/ DVD/ دسته و برد کنسول یا به طور کامل کلیه لوازم.
  4. آپدیت کنسول ها فقط و فقط در مرکز دیجی تعمیر باید انجام شود.

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  info@digitamir.com

  سبد خرید