عقد قرارداد پشتیبانی کامپیوتر

دیجی تعمیر در راستای عقد و اخذ قرارداد سرویس ، تعمیر و پشتیبانی سیستم ها با ادارات و ارگان ها ، بسته های زیر را معرفی می کند . لازم به ذکر است دیجی تعمیر در این بسته ها ، سعی نموده است تا با رعایت حقوق و رفاه مشتریان گرامی ، بهترین خدمات را در زمینه ی تعمیر و پشتیبانی سیستم های کامپیوتری ارائه نماید .

شرح بسته های قرارداد تعمیر ، سرویس و پشتیبانی به صورت زیر می باشد :

در این بسته ، پس از بررسی سیستم ها ، مشکلات موجود رفع می شود . پس از برقرار شدن حالت استاندارد ، کارشناسان دیجی تعمیر هفته ای یک روز جهت بازدید دوره ای سیستم ها به شرکت طرف قرارداد مراجعه می کنند.

چنانچه در سایر روزهایی که کارشناس در محل حضور ندارد ، مشکلی بروز کند ، کارشناسان از طریق تماس تلفنی سعی در رفع مشکل خواهند نمود و در صورت عدم رفع مشکل از طریق راه دور ، ظرف مدت ۲ الی ۳ ساعت کارشناسان به محل شرکت طرف قرارداد اعزام خواهند شد.

مبلغ این قرارداد با توجه به تعداد سیستم ها و کامپیوترها و به صورت ماهیانه مشخص خواهد شد.

در این بسته ، شرکت طرف قرارداد ، هنگام بروز هرگونه مشکل در تعمیر سیستم های کامپیوتر، با بخش پشتیبانی دیجی تعمیر تماس گرفته و وضعیت را اعلام می کند .

کارشناسان ابتدا سعی می کنند مشکل را از اه دور و از طریق تلفن حل کنند اما چنانچه رفع مشکل به صورت تلفنی مقدور نباشد ، کارشناسان سریع به محل شرکت مورد نظر اعزام می گردند . مبلغ این قرارداد به صورت رقمی مشخص و به صورت ماهیانه دریافت میشود .

در این بسته شرایط بسته ی ۲ برقرار است اما مبلغ قرارداد به ازای ساعت های حضور کارشناس در محل ، محاسبه شده و به صورت ماهیانه دریافت میگردد.

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  info@digitamir.com