مجله تخصصی تعمیرات

نحوه ی تمیز کردن کیبورد با نوار چسب

از یک تکه نوار چسب برای تمیز کردن باقی مانده کثیفی روی کیبورد خود استفاده کنید.
مساله این نیست که شما چند وقت یکبار کیبورد خود را تمیز می کنید، احتمال کثیفی بین کلیدهای کیبورد و زیر کلیدها مخصوصا اگر حیوان خانگی دارید، زیاد است.

اگر سر و ته کردن و تکان دادن ، کیبورد را تمیز نکرد بهترین روش برای این کار استفاده از وسایل اطراف خودتان مثل نوار چسب می باشد.

برای این کار می توانید از هر نوع نوار چسبی که قدرت چسبندگی کمی دارد استفاده کنید. از نوار چسبی که قدرت چسبندگی زیادی دارد و باعث می شود تا مقداری از آن باقی بماند، جلوگیری کنید. نوار چسب هایی که از آن برای بسته بندی استفاده می کنید به علت باریک و راحت بودن هنگام جدا کردن ، انتخاب مناسبی است.

نحوه ی تمیز کردن کیبورد با نوار چسب

تمیز کردن کیبورد با نوار چسب کار ساده ای است. برای اینکار از نوار چسب به اندازه ی یک اینچ استفاده کنید. نوار چسب را طوری تا بزنید که طرف غیر چسبنده ی آن روی هم و سمت چسبنده ی آن رو به خارج باشد.
نوار چسب را زیر و لبه های کلید کیبورد بلغزانید. این کار را چندین بار تکرار کنید. با تکه ای از نوار چسب زیر کلیدهای کیبورد را تمیز کنید. این کار را تا زمانیکه تمام کلیدها تمیز شوند تکرار کنید.
شما تصورش را نمی کنید حتی زمانیکه کیبورد به نظر تمیز می آید ، چه میزان گرد و غبار زیر کلیدهای کیبورد وجود دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  info@digitamir.com