مجله تخصصی تعمیرات

قرارداد دیجی تعمیر و اداره رفاه و درمان بانک ملی

در راستای تامین رفاه کارکنان گرامی اداره رفاه و درمان بانک ملی ایران اقدام به انعقاد قرارداد ما بین شرکت دیجی تعمیر و اداره رفاه و درمان بانک ملی ایران کرده‌ایم.

ایرادهای شایع در چای ساز و کتری برقی

امروزه استفاده از چای سازها به دلیل راحتی و صرفه جویی در زمان و انرژی بسیار رایج بوده و طرفداران بسیاری دارد.اما در تمامی مدل ها و برند ها چه انواع گران قیمت و چه مدلهای ارزانتر دچار ایرادهایی خواهند شد که در اینجا به آنها می پردازیم.

معرفی نرم افزارهای تست سخت‌افزار کامپیوتر

Heavyload نرم افزاری است که با وارد کردن فشار قادر به تست سخت افزار است . AIDA64 از اپ‌های آزمایش عملکرد سخت افزار،نرم افزار و سیستم عامل می باشد . FURMARK اپلیکیشنی برای تست پایداری و عملکرد کارت گرافیک است.

معرفی برندها – بخش سوم

شرکت هارمن کاردن در سال ۱۹۵۳ توسط سیدنی هارمن و برنارد کاردن به عنوان زیر مجموعه ای از صنایع بین المللی هاردن تاسیس گردید. شرکت سنهایزر الکترونیک در سال ۱۹۴۵ به عنوان یک شرکت ساخت تجهیزات صوتی با کیفیت توسط فریتز سنهایزر در آلمان شروع به کار کرد.

معرفی برندها – بخش دوم

شرکت رایانه ای ایسوستک در سال ۱۹۸۹ به عنوان یک شرکت تولید کننده رایانه و تجحیزات جانبی آن به مدیریت جنی شن تاسیس و در تایوان شروع به کار کرد. شرکت دل در سال ۱۹۸۴ به عنوان یک شرکت سازنده کامپیوتر به مالکیت مایکل دل در تگزاس، ایالت متحده شروع به کار کرد.

معرفی برندها – بخش اول

شرکت سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول به عنوان یک شرکت بازرگانی در سئول کره جنوبی تاسیس شد. شرکت پایونیر کورپوریشن در سال ۱۹۳۸ توسط نوزومو ماتسوموتو به عنوان یک شرکت مختصص در ساخت محصولات چند رسانه ای دیجیتال تاسیس شد.

آیین نامه اخلاقی

مشتری مهم ترین فاکتور در دنیای کسب و کار امروز به شمار می آید.جلب رضایت مشتری،با تامل و اندیشیدن در جمله ی معروف همیشه حق با مشتری است،معنا میشود.به عبارتی ساده تر پاسخ سوال مشتری چه می خواهد مهمترین اصل مشتری مداری است. دیجی تعمیر همواره سعی نموده است در حد توان،سوال مشتری چه می […]

اطلاعیه اتحادیه فناوران رایانه – تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

احتراماً به استحضار می‌رساند پیرو اطلاعیه اتاق اصناف تهران و ستاد ملی مبارزه با کرونا، بازگشایی واحدهای صنفی زیر مجموعه اتحادیه فناوران تا سی ام فروردین ماه غیر مجاز است.

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  info@digitamir.com