مجله تخصصی تعمیرات

مقایسه دو برند بزرگ سرخ‌کن

امروزه استفاده از دستگاه سرخ‌کن برای سرخ کردن سیب‌زمینی، مرغ، بادمجان و … بسیار رایج است. در این مطلب سعی داریم دو برند بزرگی که در تولید سرخ‌کن همواره رقیب هستند را معرفی کرده و ضمن مقایسه آنها با هم به معایب و مزایای این دو مدل بپردازیم.

عدم وجود تصویر در مانیتور

همیشه تصویر ندادن نشانه‌ی خرابی مانیتور نمی‌باشد. در این مطلب چند راه‌حل ساده برای اطمینان از سلامت و یا خرابی مانیتور معرفی می‌کنیم. در صورتیکه با آزمایشهای فوق همچنان با عدم تصویر در مانیتور مواجه هستند،برای حل مشکل به یک تعمیرگاه مراجعه نمائید.

تعمیر اسپرسوساز با خودتان!

امروزه اسپرسوسازها در بین طرفداران قهوه بسیار محبوب هستند.در این مقاله به چند خرابی متداول در این دستگاهها پرداخته و سعی می‌کنیم برای رفع آنها راه‌حلی ارائه دهیم. رفع ایرادهای دیگر این دستگاه را بهتر است به یک متخصص بسپارید.

چای ساز و اطلاعاتی درمورد آنها

چای‌سازها در بازار در دو مدل به فروش می‌رسند.مدل اول قوری و کتری بر روی هم و در مدل دوم در کنار هم بر روی یک صفحه قرار دارند.در این مبحث هر یک از این دو مدل را به صورت جداگانه تشریح کرده و ایرادهای احتمالی آنها را بررسی می‌کنیم.

بررسی ساختار برد اسپیکرهای خانگی

اسپیکرها معمولاً از ۴ برد الکترونیکی ساخته شده‌اند که هر چهار برد با هم در ارتباط بوده و در کیفیت صدا و اسپیکر موثرند. برد میکرو، برد پری‌آمپ ، برد آمپلی‌فایر و برد تغذیه که در این مقاله به طور جداگانه به تشریح هر کدام می‌پردازیم.

ماینر و ایرادهای متداول

بسیاری از کاربران دستگاه‌های ماینر بارها و بارها با ایرادهایی از قبیل روشن نشدن، شناسایی نشدن یا هش‌ریت نداشتن و … مواجه شدند. در این قسمت سعی داریم چند ایراد متداول را معرفی و بررسی نموده و حتی‌الامکان راه‌حلی برای آن ارائه دهیم.

بک لایت چیست؟

در مانیتورها برای ارتقا کیفیت تصویر از یک نور پس‌زمینه که بک‌ لایت نام دارد، استفاده می‌شود.از علل خرابی صفحه نمایش‌ها بک‌ لایت آنهاست. در واقع تصویر وجود دارد اما چون بک‌ لایت دچار مشکل شده یک تصویر سیاه و بدون وضوح از مانیتور دریافت می‌کنید.

چند ایراد مشترک!

امروزه مخلوط‌کن‌ها ، آبمیوه‌گیری‌ها و غذاسازها جزو جدانشدنی هر آشپزخانه‌ای می‌باشد. در این مقاله چند ایراد مشترک در مخلوط‌کن‌ها ، آبمیوه‌گیریها و غذاسازها و علت بروز آنها را بررسی کرده و امید داریم برای شما مفید واقع شود.

علت برتری ssd بر دیسک سخت

با شناخته شدن هاردهای ssd، رم و cpuها در مقام دوم و سوم جهت ارتقاء کامپیوترها قرار گرفتند. به طوریکه در سالهای اخیر هیچ سخت افزار دیگری نتوانسته به اندازه ssdها بر سرعت کامپیوترها تاثیرگزار باشد. ssd تاثیر بالایی در سرعت سیستم به همراه خواهد داشت.

بایدها و نبایدهای اسپیکر همراه

امروزه اسپیکرهای همراه به دلیل سایز کوچک و شارژ راحت از طریق پورتهای میکرو یواس‌بی ، طرفداران بسیاری پیدا کرده است. کاربران این مدل اسپیکرها معمولا در مسافرت ها و طبیعت گردی به صورت مداوم آن را به همراه دارند.

  تهرانی های عزیز می توانید با ثبت دستگاه، از پیک رایگان استفاده کنید. 
  ثبت دستگاه

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  info@digitamir.com