سخنی دوستانه

دوستان گرامی:

ضمن پاسداشت انتخاب و اعتماد شما بزرگواران به اطلاع می رسانیم که تمامی تلاش دیجی تعمیر در راستای جلب رضایت مشتریان است . بنابراین لازم دانستیم با گپی دوستانه عواملی را که گاها سبب عدم رضایت مشتری بوده و یا خواهد بود را شرح داده و پیشاپیش پوزش بطلبیم.

ابتدا روند تعمیر کالا از ابتدای ورود به دیجی تعمیر تا انتها :

پس از پذیرش کالا توسط دیجی تعمیر(اعم مراجعه ی حضوری و یا ثبت آنلاین)کالا کد گذاری شده و به بخش تعمیرات منتقل میشود . کارشناسان به ترتیب کد های ثبت شده دستگاه ها را بررسی و به محض دریافت هرگونه نتیجه با صاحب کالا تماس خواهند گرفت و مسائلی از قبیل برآورد هزینه ی تعمیر، ریسک تعمیر،چگونگی روند تعمیر را طی گزارشی کوتاه  در اختیار مشتری قرار خواهند داد.این روند در مورد تمامی دستگاه های پذیرش شده یکسان است. اما برخی موارد بسیار مهم هستند که پروسه بررسی را دچار مشکل کرده و در زمان بندی اعلام شده در هنگام پذیرش اختلال بوجود می آورند و در نهایت دیدگاه عدم توجه و قانونمندی کارشناسان دیجی تعمیر را به مشتری القا می کند.

در این سخن دوستانه سعی داریم با شفافیت کامل مشتری را از علت این تاخیر آگاه سازیم.

دلیل اول:

بسیاری از دستگاه هایی که در دیجی تعمیر با تاخیر در روند بررسی مواجه می شوند دستگاه هایی هستند که بارها و بارها توسط مراکز دیگر هم جهت تعمیر باز و دستکاری شده اند. این مورد کارشناسان را دچار تردید و زحمت بسیار می نماید به این دلیل که مشخص نیست آیا قطعه تعویض شده توسط تعمیر کار قبلی،همان قطعه اورجینال است یا مشابه آن جایگزین شده است. بنابراین زمان تحقیق،تست و بررسی و در نهایت اعلام نتیجه به صاحب دستگاه به تعویق می افتد.

دلیل دوم:

بررسی برخی از ایراد ها برای مثال ایراد اتصالی در یک برد،بسیار پر زحمت و پر ریسک است.زیرا بر روی یک برد قطعات بزرگ و کوچک بسیاری وجود دارد که با توجه به ایراد، باید پله به پله بررسی و مورد تعویض قرار گیرند. چه بسا بارها با پیدا شدن قطعه اتصال کوتاه شده و تعویض آن مشخص شده بقیه قسمتهای برد هم آسیب دیده و نیاز به بررسی دارند.با وجود این بازهم کارشناسان به کار خود ادامه داده و دست از تلاش بر نمیدارند. علی رغم تلاش زیاد و صرف زمان و هزینه ای که جهت نصب قطعه صورت گرفته، چنانچه دستگاه تعمیر نشود هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نخواهد شد. بنابراین خواهشمندیم صبور باشید.

دلیل سوم:

در شرایط کنونی و سخت کشور، بسیاری از قطعات مورد نظر در بازار یافت نمی شود بنابراین پس از جست و جوی فراوان و یا کسب اطمینان از نتیجه ثبت سفارش جهت وارد کردن کالا،روند پاسخ دهی به مشتری سخت شده و با نا رضایتی مشتری مواجه می شویم.اما متاسفانه علی رغم تمام تلاش همکاران بخش تامین قطعه دیجی تعمیر ،گاها با مشکل مواجه شده و مجبور به انصراف از تعمیر دستگاه خواهیم شد.

دلیل چهارم:

در مقاطع زمانی نا مشخص به یکباره با موج بزرگی از ثبت دستگاه و پذیرش کالا مواجه می شویم و به عبارتی کارشناسان باید دستگاه های بسیاری را تحت بررسی قرار داده و تعمیر کنند و این یکی دیگر از دلایلی است که زمان اعلام شده ی تحویل را دچار اختلال می کند.برای مثال با گرم شدن هوا پنکه برقی بسیار پذیرش شده و سر کارشناسان به شدت شلوغ خواهد بود.

با وجود تمامی عوامل ذکر شده، دیجی تعمیر در تلاش است تمامی دستگاه ها را به نحو احسنت تعمیر نموده و در زمان اعلام شده به مشتری تحویل دهد.چراکه پیش نیاز پیشرفت این مرکز جلب رضایت شما بزرگواران است.

و در پایان دوستانه از شما خواهشمندیم زمان دریافت گزارش از کارشناسان را بسیار مختصر کرده و این امکان را برای کارشناسان فراهم آورید تا به جای گزارش های طولانی از چگونگی تعمیر و دلایل خرابی ، فرصت بیشتری را جهت تعمیر دستگاه های دیگر به دست آورند.

دیجی تعمیر از پیشنهادات شما بزرگواران با کمال افتخار استقبال می نماید.

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  info@digitamir.com