مجله تخصصی تعمیرات

نصب دوباره ی برنامه های پیش فرض در ویندوز۱۰

آیا شما از پاک کردن تمام برنامه های پیش فرض در ویندوز۱۰ کلافه شده اید؟ خوشبختانه شما می توانید آن را به همان راحتی پاک کردن ، دوباره نصب کنید.

 1.  PowerShell را به عنوان مدیر ( Administrator ) باز کنید. برای انجام این کار ، روی دکمه ی Start کلیک کرده تا منو شروع ( Start menu) باز شود. به مسیر All apps > Windows PowerShell بروید و روی Windows PowerShell راست کلیک کنید. از منوی نمایش داده شده روی Run as administrator کلیک کنید. پنجره ای برای شما باز می شود که از شما می خواهد تا اگر وی خواهید این برنامه روی کامپیوتر شما تغییرات ایجاد کند . روی yes کلیک کنید تا اجرا شود.

آیا شما از پاک کردن تمام برنامه های پیش فرض در ویندوز۱۰ کلافه شده اید؟ خوشبختانه شما می توانید آن را به همان راحتی پاک کردن ، دوباره نصب کنید.
۱- PowerShell را به عنوان مدیر ( Administrator ) باز کنید. برای انجام این کار ، روی دکمه ی Start کلیک کرده تا منو شروع ( Start menu) باز شود. به مسیر All apps > Windows PowerShell بروید و روی Windows PowerShell راست کلیک کنید. از منوی نمایش داده شده روی Run as administrator کلیک کنید. پنجره ای برای شما باز می شود که از شما می خواهد تا اگر وی خواهید این برنامه روی کامپیوتر شما تغییرات ایجاد کند . روی yes کلیک کنید تا اجرا شود.

۲- کد زیر را در پنجره PowerShell کپی یا تایپ کنید

Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”

۳- کلید Enter را فشار دهید. ابتدا به نظر می رسد که اتفاقی نیفتاده است ، تقریبا یک دقیقه منتظر بمانید و منوی start را باز کنید. برنامه های پیش فرض باید دوباره ظاهر شوند. اگر پیغام خطایی نمایش داده شد، کامپیوتر را Restart کنید و دوباره منوی Start را باز کنید. اگر باز هم خطا داد کد کپی شده را دوباره چک کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  info@digitamir.com