نصب دوباره ی برنامه های پیش فرض در ویندوز۱۰

آیا شما از پاک کردن تمام برنامه های پیش فرض در ویندوز۱۰ کلافه شده اید؟ خوشبختانه شما می توانید آن را به همان راحتی پاک کردن ، دوباره نصب کنید.

  1.  PowerShell را به عنوان مدیر ( Administrator ) باز کنید. برای انجام این کار ، روی دکمه ی Start کلیک کرده تا منو شروع ( Start menu) باز شود. به مسیر All apps > Windows PowerShell بروید و روی Windows PowerShell راست کلیک کنید. از منوی نمایش داده شده روی Run as administrator کلیک کنید. پنجره ای برای شما باز می شود که از شما می خواهد تا اگر وی خواهید این برنامه روی کامپیوتر شما تغییرات ایجاد کند . روی yes کلیک کنید تا اجرا شود.

آیا شما از پاک کردن تمام برنامه های پیش فرض در ویندوز۱۰ کلافه شده اید؟ خوشبختانه شما می توانید آن را به همان راحتی پاک کردن ، دوباره نصب کنید.
۱- PowerShell را به عنوان مدیر ( Administrator ) باز کنید. برای انجام این کار ، روی دکمه ی Start کلیک کرده تا منو شروع ( Start menu) باز شود. به مسیر All apps > Windows PowerShell بروید و روی Windows PowerShell راست کلیک کنید. از منوی نمایش داده شده روی Run as administrator کلیک کنید. پنجره ای برای شما باز می شود که از شما می خواهد تا اگر وی خواهید این برنامه روی کامپیوتر شما تغییرات ایجاد کند . روی yes کلیک کنید تا اجرا شود.

powershell

۲- کد زیر را در پنجره PowerShell کپی یا تایپ کنید

نصب دوباره برنامه پیش فرض

Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”

۳- کلید Enter را فشار دهید. ابتدا به نظر می رسد که اتفاقی نیفتاده است ، تقریبا یک دقیقه منتظر بمانید و منوی start را باز کنید. برنامه های پیش فرض باید دوباره ظاهر شوند. اگر پیغام خطایی نمایش داده شد، کامپیوتر را Restart کنید و دوباره منوی Start را باز کنید. اگر باز هم خطا داد کد کپی شده را دوباره چک کنید.

 

پیشنهاد می شود:  بازیابی پسورد در آیپد
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *