تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز یک انتخاب اقتصادی و مقرون به صرفه به جای خرید چای ساز جدید می باشد. چای ساز یکی از پرمصرف ترین و پرکاربردترین لوازم خانگی به شمار می رود. راحتی در استفاده و سرعت بالای این محصول در به جوش آوردن آب از دلایل اصلی پرفروش بودن چای ساز می باشد. همانطور که می دانید با پیشرفت روزافزون جامعه و بیشتر شدن مشغله های روزانه، عرضه انواع چای سازها با ویژگی های بی نظیر از کاربرد قابل توجهی برای مخاطبان به دنبال دارد. استفاده از این محصول در زمان کمبود وقت، از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. هم چنین در کوتاهترین مدت زمان می توان آب را به جوش آورد. قابلیت تنظیم دما، بی سرو صدا بودن و امنیت بالا از دیگر ویژگی ها و مزایای چای ساز به شمار می رود.

چای ساز ها از نظر نوع ساخت ، کیفیت و قطعات به کار رفته در آن دارای عیب های متفاوتی می شوند و به دنبال آن روش های تعمیر آنها نیز متفاوت است و در برخی موارد ممکن است  موجودی قطعات لازم برای تعمیر یک چای ساز صفر بوده و تعمیرکار و مشتری را دچار مشکل کند .

اما دیجی تعمیر با سابقه ای طولانی در تعمیر این کالا در اکثر برندها و واگذاری کالاهای غیر قابل تعمیر  به انبار معمولا دارای آرشیو تقریبا کاملی از قطعات اکثر چای ساز ها می باشد .

در این مرکز کلیه برندها پذیرش و تعمیر می‌شوند

آدرس : تهران چهارراه ولیعصر روبروی بازار رضا جنب بانک ملت پلاک 1441 طبقه اول واحد 3

شماره تماس مرکز تعمیرات دیجی تعمیر : 67974

نمایندگی تعمیر چای ساز در تهران

مشکلاتی که برای چای ساز به وجود می آید اغلب موارد جزئی بوده و برای برطرف کردن این مشکلات و ایرادات بهتر است از افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه کمک گرفت. با وجود مشکلات سطحی که در عملکرد چای ساز پیش می آید، پیشنهاد می شود تعمیر و برطرف کردن ایرادات آن را به دست افراد بی تجربه و مبتدی در این زمینه نسپارید. چرا که ممکن است در بی تجرگی فرد آسیب های جدی و بزرگتری برای لوازم خانگی وارد شود. برای تعمیر چای ساز می توانید به تعمیرگاه سرویس دیجی تعمیر مراجعه نموده و از با کیفیت ترین امکانات و خدمات بهره مند شوید.

خدمات مربوط به بخش چای ساز

کاربران می توانند برای تعمیر چای ساز در برندهای مختلف از جمله پارس خزر، تفال، فلر ، مجیک، بوش، گوسونیک، دلمونتی و … شرکت دیجی تعمیر را در اولویت انتخاب خود قرار دهند. مجموعه دیجی تعمیر خدماتی در زمینه تعمیر انواع برندهای چای ساز به فعالیت مشغول می باشد. تجربه تکنسین ها و متخصصین حرفه ای مجموعه دیجی تعمیر به ما نشان داده است. از رایج ترین مشکلات و ایرادات چای ساز تشکیل شده از موارد زیر می باشد:

 • روشن نشدن چای ساز
 • قطع نشدن فیوز برق
 • قطع شدن چای ساز قبل از جوشیدن
 • گرم نشدن قوری
 • قطع نشدن کلید چای ساز پس از جوشیدن

در صورت مواجه شدن با چنین ایرادات در عملکرد دستگاه خود جهت تعمیر چای ساز می توانید با پشتیبانی مجموعه تعمیر دیجی تماس برقرار کنید. شرکت ما در اسرع وقت نیروهای مجرب و آموزش دیده را برای رفع عیب دستگاه شما اعزام خواهد کرد. استفاده مدام از دستگاه چای ساز می تواند مشکلاتی در عملکرد این دستگاه به وجود آورد. البته این یک موضوع طبیعی بوده و اصلی ترین مسئله در این راستا این است که تعمیر و عیب یابی چای ساز خود را به تعمیرگاه های اصولی و قابل اطمینان بسپارید.

قابل ذکر است تعمیر لوازم خانگی در دیجی تعمیر فاقد گارانتی می باشد. تمام برندهای چای ساز برقی موجود در بازار در دیجی تعمیر قابل پذیرش و تعمیر می باشد:

 • چای ساز پارس خزر Pars Khazar
 • چای ساز بوش Bosch
 • چای ساز تفال Tefal
 • چای ساز فلر feller
 • چای ساز هاردستون Hardstone
 • چای ساز فیلیپس Philips
 • چای ساز کنوود Kenwood
 • چای ساز سرجیو Sergio
 • چای ساز هوگل Hugel
 • چای ساز برلیانت Brilliant
 • چای ساز مجیک Magic
 • چای ساز همیلتون Hamilton
 • چای ساز گوسونیک Gosonic
 • چای ساز دلمونتی Delmonti
 • چای ساز دسینی Dessini
تعمیر چای ساز

متخصصین مجموعه دیجی تعمیر ابتدا دستگاه را عیب یابی می کنند. در صورت رضایت مشتری جهت تعمیر، اقدامات لازم را بعمل خواهند آورد. از جمله خدمات ارائه شده توسط دیجی تعمیر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • استفاده حتی الامکان از قطعات دارای گارانتی
 • تعویض قطعات داخلی چای ساز
 • تکنسین های حرفه ای و آموزش دیده
 • ارائه هزینه های ارزان و به صرفه
 • ارائه کدهای تخفیف ویژه مشترکین دائمی
 • جمع آوری چای سازهای معیوب توسط کادر دیجی تعمیر و عدم نیاز به مراجعه افراد ( ویژه شهر تهران )

برخی از مخاطبان به دلیل عدم پرداخت هزینه های چند باره برای تعمیر چای ساز، از عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی خود خودداری می کنند. در این راستا شرکت دیجی تعمیر با ارائه بهترین خدمات، توانسته است رضایت اغلب مشتریان را به دست آورد. ما در دیجی تعمیر این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار صرف هزینه می توانید عیب دستگاه خود را برطرف کنید. دیگر نیاز به پرداخت های مضاعف برای  تعمیر چای ساز نخواهید داشت. اجرت تعمیرات لوازم خانگی در برندهای مختلف در مجموعه دیجی تعمیر بسیار مقرون به صرفه و براساس نرخ های مصوب دولتی می باشد.

نحوه استفاده از پیک رایگان شهر تهران

جهت درخواست نیرو برای تعمیر چای ساز، می توانید از طریق ثبت آنلاین دیجی تعمیر اقدام کنید. کارشناسان بخش پذیرش جهت پیگیری و پاسخ به درخواست شما اقدام خواهند کرد. هم چنین برای دریافت پاسخ سریع می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت، با مسئولین شرکت دیجی تعمیر تماس برقرار کنید. در طی تماس تلفنی می توانید اطلاعاتی در خصوص هزینه های حدودی تعمیر به دست آورید. در صورت مورد تایید بودن هزینه دریافتی، درخواست خود جهت تعمیر چای ساز را نهایی کنید.

با توجه با نوع درخواست کاربر، تعمیر دستگاه چای ساز در کارگاه مرکزی انجام خواهد شد. در صورت جمع اوری دستگاه و انتقال به شرکت جهت عیب یابی، پس از تعمیر توسط پیک به دست مشتری رسانده می شود. دستگاه پس از چندین بار تست توسط تکنسین های دیجی تعمیر و در صورت مطمئن بودن از سلامت دستگاه جهت ارسال به مشتری به پیک تحویل داده می شود. به همین منظور مشتریان بدون اتلاف وقت در مراجعه های حضوری، می توانند به راحتی و مدت زمان اندک دستگاه خود را تحویل بگیرند.

تعمیر چایساز

چند نکته مهم

بهتر است بدانیم که تعمیر چای ساز ها در محل مشتری متاسفانه امکان پذیر نیست و یا خدمات صورت گرفته کیفیت مناسبی نخواهد داشت . در واقع همکاران محترمی که این خدمات را ارائه  می دهند ، مشتری را دچار مشکلات زیادی خواهند کرد برای مثال :

1/ چنانچه مشکلی پس از تعمیر چایساز در محل مشتری بروز کند پاسخگو نبوده و دسترسی به تعمیر کار مورد نظر مقدور نیست .

2/ ابزار و وسایل لازم برای تعمیر چایساز محدود است و اغلب کارامدی لازم را ندارد .

3/ مدت زمان تست برای مشتری بسیار محدود و کوتاه است .

4/ با توجه به تنوع چای ساز ها و برندها قطعات محدود و ناکارامد است ، به این صورت که با تولید و مونتاژ بسیاری از چای ساز ها در ایران ، شمار قطعات لازم برای تعمیر از قبیل ترموستات ، المنت ، کلید و … بالا رفته و حمل آن به محل مشتری تقریبا غیرممکن است .

در این مورد شاید برای مشتری این تصور ایجاد شود که با اعلام  برند و ایراد چای ساز این مورد قابل حمل خواهد بود اما تولید چای ساز ها به صورت دوره ای تغییر کرده و با تغییر مدل و سال ساخت طبیعتا لوازم و قطعات نیز ممکن است تغییر یابد .

*دانستن چند نکته در مورد نمایندگی رسمی چای ساز ها ضروری است :

برخی از سایت ها و شرکت ها با استفاده از کلمات کلیدی نمایندگی چای ساز برندهای خاص مثل :

نمایندگی رسمی چای ساز         بکو

نمایندگی رسمی چای ساز         فلر

نمایندگی رسمی چای ساز        سانی

نمایندگی رسمی چای ساز         تفال

نمایندگی رسمی چای ساز     هاردستون

نمایندگی رسمی چای ساز      بلک اندکر

نمایندگی رسمی چای ساز      گوسونیک

نمایندگی رسمی چای ساز         بوش

نمایندگی رسمی چای ساز      پارس خزر

و نمایندگی رسمی چای ساز ……….

ذهن مشتری را دچار اشتباه می کند ، در واقع مرکزی وجود ندارد که نمایندگی رسمی تمامی برندهای موجود باشد . در نهایت یک مرکز خواهد توانست از 3 برند نمایندگی دریافت کند و گاها این نمایندگی ها صرفا کار فروش را انجام داده و خدمات پس از فروش و تعمیرات را به همکاران تعمیرکار دیگر واگذار می نمایند .

در واقع شرکت های وارد کننده ی برند خاص مثلا سامسونگ نمایندگی را انتخاب میکند که انحصارا تمرکز خود را بر روی سامسونگ گذاشته و محصول آنها را پشتیبانی می کند .

بنابراین بهتراست فریب مراکزی که عنوان می کنند اکثر نمایندگی رسمی چای ساز ها را دارا هستند نخوریم و با اطمینان ، به مرکزی مراجعه کنیم که تجربه های موفق در تعمیر اکثر برند ها را دارد ، پیشنهاد را دیجی تعمیر است .

تعمیر چای ساز برقی

نکات نگهداری و استفاده صحیح از چای ساز

چای ساز وسیله ای برای آماده کردن و گرم نگه داشتن چای می باشد. این محصول با بهره مندی از تکنولوژی روز با بهترین مشخصات و ویژگی ها طراحی شده است. چای ساز از دو بخش کتری و قوری تشکیل شده است. این محصول را می توان در مدل ها و برندهای متنوعی تهیه نمود. نگهداری صحیح از چای ساز برای افزایش طول عمر این دستگاه از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. کتری و قوری بر روی یک صفحه قرار دارد. امروزه از صفحات لمسی برای تولید انواع چای سازها استفاده می کنند. لمسی بودن این محصول در کنار تمامی مزیت ها به نگهداری ویژه ای نیز نیاز دارد. در خاطر داشته باشید که دستگاه را بدون آب به هیچ وجه روشن نکنید. هم چنین همواره چای ساز را به محافظ برق وصل نمایید.

برای استفاده طولانی مدت از چای ساز و عدم نیاز به تعمیر چای ساز، بهتر است در موارد ضروری آن را به برق وصل کنید. استفاده از دستگاه در فاصله زمانی معین سبب جلوگیری از خرابی دستگاه نیز می شود. هم چنین استفاده صحیح از این لوازم خانگی از زنگ زدگی ترموستات چای ساز نیز جلوگیری می کند. ترموستات وظیفه قطع کردن چای ساز در دمای مشخص آب را به عهده دارد که در صورت خرابی سنسور، کتری قبل از به جوش درآمدن آب خاموش می شود. از علل دیگر خاموش نشدن کتری پس از به جوش آمدن آب می توان به خرابی ترموستات نیز اشاره نمود. تکنسین های باتجربه دیجی تعمیر ابتدا جهت برطرف کردن عیب های دستگاه شما اقدام می کند. در آخر بهترین راه حل ها و نکات کلیدی برای استفاده صحیح از چای ساز را در اختیار مشتریان قرار می دهد. کاربران می توانند با رعایت نکات ارائه شده توسط تعمیرکاران مجموعه ما برای مدت طولانی بدون خرابی از دستگاه خود استفاده کنند.

روند ارائه خدمات در بخش چای ساز

 • مراجعه به دیجی‌تعمیر و پذیرش دستگاه موردنظر
 • کدگذاری توسط مسئول پذیرش و قرارگیری در نوبت بررسی
 • بررسی و ایرادیابی توسط کارشناس مربوطه و برآورد هزینه
 • تماس با مشتری و اعلام هزینه تعمیر

در صورت تایید مشتری ادامه مراحل به شرح زیر است:

 • تعمیر و رفع ایراد کالا در صورت: 

 • موجود بودن قطعه سریع انجام می‌شود.
 • ناموجود بودن قطعه در انتظار قطعه خواهد ماند.

 • تماس با مشتری جهت تست و دریافت کالای تعمیر شده

مراحل تست دستگاه: 

 • چنانچه تست در مرکز دیجی‌تعمیر در حضور مشتری امکان‌پذیر نباشد، کارشناس مربوطه با هماهنگی مشتری زمانی را جهت تست در خارج از مرکز تعیین نموده و منتظر تماس مشتری خواهد ماند.
 • چنانچه دستگاه در دیجی‌تعمیر و در حضور مشتری تست و سلامت آن تایید شود، به محض خروج از مجموعه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت.

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  [email protected]

  ارتباط با پشتیبان
  1
  سوالی درمورد تعمیر دستگاه خود دارید؟
  مرکز تعمیرات دیجی تعمیر
  سلام👋
  مرکز دیجی تعمیر همه روزه از ساعت 8 صبح الی 5 عصر در خدمت شما عزیزان می‌باشد .
  آدرس : تهران چهارراه ولیعصر روبروی بازار رضا جنب بانک ملت پلاک 1441
  شماره تلفن: 67974
  چگونه می‌توانم کمکتون کنم ؟