مجله تخصصی تعمیرات

آیین نامه اخلاقی

مشتری مهم ترین فاکتور در دنیای کسب و کار امروز به شمار می آید.جلب رضایت مشتری،با تامل و اندیشیدن در جمله ی معروف همیشه حق با مشتری است،معنا میشود.به عبارتی ساده تر پاسخ سوال مشتری چه می خواهد مهمترین اصل مشتری مداری است.

دیجی تعمیر همواره سعی نموده است در حد توان،سوال مشتری چه می خواهد را به نیکی پاسخ دهد و در رعایت موارد زیر بکوشد.

1.احترام:

مهمترین فاکتور، جلب اطمینان مشتری در برخورد اول احترام است.باید بپذیریم ادامه ی برخورد بعدی مشتری، ارتباط مستقیم با نوع رفتار پرسنل خواهد داشت.هرچقدر با نشاط و اشتیاق بیشتری از حضور مشتری استقبال کنیم،برخورد بعدی مشتری با خودمان را شکل داده ایم.بنابراین در کنار پاسداشت مقام مشتری،فضایی قابل اعتماد و دلنشین برای او فراهم آورده ایم.

2.آراستگی،نظم و هماهنگی پرسنل و مجموعه:

در نگاه اول،معیار سنجش نوع خدمات توسط مشتری،آراستگی ، نظم و هماهنگی پرسنل و مجموعه است.هر چقدر این فاکتور در نظر مشتری عمیق تر و بهتر جلوه کند،به نظرمی رسد آرامش و اطمینان مشتری بیشتر جلب شده است.

3.عرضه خدمات صحیح،منظم و با کیفیت:

با ارائه خدمات صحیح،با کیفیت و منظم،تردید مشتری برای مراجعه مجدد،کمتر و کمتر خواهد شد.با رعایت این فاکتور چنانچه به هر دلیلی موارد 1 و 2 با ایراد مواجه شده باشد اما خدمات مناسب باعث ترغیب مشتری به مراجعه ی مجدد خواهد شد.

4.ارائه خدمات در زمان اعلام شده:

همیشه و همیشه انتظار مشتری دریافت خدمات در اسرع وقت است.لذا باید تمامی پرسنل خود را ملزم به ارائه خدمات در زمان تعیین شده نمایند.

5.استفاده از نظرات و پیشنهادات و انتقادات:

همیشه استفاده از نظرات مشتریان گامی مهم در ایجاد تحول و تنوع و ارائه کیفیت بهتر است.چنانچه مشتری اطمینان حاصل کند که انتقادات او به مراجع بالاتر منتقل شده و تلاش در رفع هرگونه کاستی صورت پذیرفته،به موفقیتی بزرگ در راستای مشتری مداری دست یافته ایم.

“در نهایت بزرگترین عنصر رونق کسب و کار مشتری است و مشتری”

  کارشناسان فنی دیجی تعمیر علاوه بر داشتن تحصیلات برق و الکترونیک وگذراندن دوره های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ و بردهای الکترونیکی ، با داشتن سابقه کاری بیش از ۱۲ سال ، موفق به کسب اعتماد بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور شده اند.

  آدرس

  تهران، چهارراه ولیعصر، روبروی بازار رضا، پلاک 1441، طبقه اول، واحد3

  تلفن

  66964628 021

  ایمیل

  [email protected]